LÍČENÍ & ÚČESY

Ve svatební den budou všechny oči zvědavé hlavně na nevěstu. Žádné starosti - naše kadeřnice a vizážistka Vám vytvoří jedinečný look a vy se budete celý den cítit vyjímečně. Svatební účes i líčení si kladou vysoké nároky zejména na trvanlivost, nevěsta se musí celý den cítit příjemně a krásně. Je tedy vhodné se svěřit do rukou profesionálů. Ti pro Vás vymyslí styling, který bude ladit s výběrem šatů, doplňky i celkovým designem svatby. 

 

Svatební líčení

Při našem prvním setkání budeme diskutovat o Vaší svatbě. Informace o stylu svatby, designu, květinách, doplňcích pomáhají vybudovat představu o tom, jak budete chtít vypadat a cítit se ve svůj svatební den.  Zkusíme různé variace než najdeme Váš vzhled. Nepracuji jen s jednou značkou, ale v mém kufříku najdete osvědčení produkty od značek Urban Decay, MAC, Sleek, Jansen, Inglot.  Mé poslání je jednoduché: udělat Vás krásné. Nabízíme samozřejmě služby jako je lepení řas apod. Vizážistické služby je možné využít i pro jiné účely jako je předsvatební focení, boudoir focení, zásnuby, romantické večeře apod. Zkrátka kdykoliv, kdy se potřebujete cítit vyjímečně. 

  

 

 

 

Zkoušky líčení probíhají v předem dohodnutých termínech a to buď ve studiu nebo i u Vás doma. Ideální je, když zkouška účesu i líčení probíhá zároveň.  Ve svatební den kadeřnice i vizážistka přijedou k nevěstě domů nebo na místo, kde se bude připravovat. Po předchozí domluvě je líčení možné využít samozřejmě pro ženicha i pro další svatební hosty. Nabízíme také vizážistické asistence po celý svatební den. 

 

Svatební účes

Vždy je mi maximálním potěšením být zapojena do poslední sekundy než nevěsta odejde učinit svůj velký krok. Během posledních let jsem se spoustou nevěst strávila důležité chvíle během ranních příprav, šněrování šatů, poslední úpravy. Mým cílem je poskytnout Vám důvěru a klid při stresu, který může ve svatební den vzniknout.  Práce je mým koníčkem již mnoho let - prošla jsem 3 měsíční stáží v Miláně u Aldo Copoly, stáží u Petry Měchurové. Dostala jsem se do finále kadeřnické soutěže Loreal Colortrophy a v roce 2014 jsem se společně s vizážistkou umístila na 3.místě v ČR v kadeřnické soutěži Matrix. Pracuji s kosmetikou Alterna, Matrix a Loreal. Věřím, že účes by měl být rafinovaný a velmi záleží na každém detailu. 

 

Důležitá část celého procesu je zkouška svatebního účesu, která je ideálním okamžikem poznat se a ukázat Vám různé účesy, tak aby vyhovovaly potřebám svatebního dne. Domluvíme se, zda chcete, aby byl účes obohacen příčesem, živými květi či nějakým zajímavým doplňkem. Podívám se na kvalitu Vašich vlasů a případně doporučím kvalitní výrobky, tak aby vlasy byly před svatbou v plné kondici. Můžeme se domluvit i na barvě, změně střihu. Vše s ohledem na zvolené šaty, líčení, květiny a design celé svatby. Ideální je, když zkouška účesu i líčení probíhá zároveň.  Ve svatební den kadeřnice i vizážistka přijedou k nevěstě domů nebo na místo, kde se bude připravovat. Po předchozí domluvě je možné služby kadeřnice využít samozřejmě i pro další svatební hosty. Nabízíme také celodenní asistence. 

 

© 2014 Svatební salón Elysée. Všechna práva vyhrazena.
Design By: Betty Design | +420 776 645 756| buchtova@bettydesign.cz | NAŠI PARTNEŘI